The Walking Dead All-Stars Resmen Çıktı

Com2Us ve Skyboard Entertainment, The Walking Dead’e dayalı yeni bir oyun yayınladı. Ücretsiz olarak indirilebilen yeni oyun The Walking Dead: All-Stars, 31 Ağustos’ta tamamen yeni bir hikaye ile oyun severlerin karşısında. Hem Google Play’de hem de Apple App Store’da indirilebilecek.

The Walking Dead All- Stars, Rick Grimes, Glenn ve Neegan gibi The Walking Dead’in en popüler karakterlerinden bazılarını içeriyor. Oyuncular, virüsün ele geçirildiği bir dünyada çizgi romandaki gibi benzer bir görünümün ile oyunun tadını çıkarabilirler.

Com2Us patronu Kyu Lee yaptığı açıklamada, “The Walking Dead, eğlencenin her köşesine dokunan bir oyun olacak. Hayranlara mobil cihazlarda her yerden keyif alabilecekleri yeni bir hayatta kalma RPG deneyimi sunmaktan heyecan duyuyoruz. ” dedi. Skybound Entertainment ve Funflow’daki yetenekli ekipler tarafından sürükleyici ve otantik bir hikaye ile harika bir iş çıkarıldı. Oyuncular, Chicago Limanı bölgesinde hayatta kalanların geri kalanına ulaşmaya çalışacaklar. Aynı zamanda malzeme toplamak ve yeni müttefiklerle iş birliği yapıp tanışmak için tehlike dolu bir kurtarma görevine çıkacaklar.

Skybound’dan Mike Rogers, “The Walking Dead: All-Stars’ı yaratmaya başladığımızda, amacımız IP’nin sınırlarını zorlamak ve hem RPG meraklılarını hem de sıkı çizgi roman hayranlarını cezbetmek için yepyeni bir hikaye geliştirmekti. Com2uS Group ve FUNFLOW müthiş ortaklık kurarak  RPG’lerdeki uzmanlıkları vizyonumuzu hayata geçirmenin anahtarı oldu. Bunun diğerlerinden farklı bir Walking Dead deneyimi olacağını söylemek en doğrusu. Oyun kapatıldığında da tamamen durmuyor. Aktif mekaniğin dışında, oyuncular çevrimdışıyken para ve kaynak toplayan bir mekaniğe sahip olacaklar. Oyuncuların her zaman geri dönecek bir heyecanlandırıcı takviyeleri var.” açıklamasında bulundu.

Ali Görhan
Ali Görhan
Articles: 1457