Stephanie Gottlieb, Metaverse’te Mücevher Mağazası Açtı

Ünlü mücevher tasarımcısı Stephanie Gottlieb, Metaverse’te sanal bir perakende mağazası açtı. Kendi adını taşıyan güzel mücevher ve gelinlik markası Stephanie Gottlieb Fine Jewelry’nin kurucusu Gottlieb, alışagelmiş mücevher alışverişinde devrim yaratarak tüketicileri için göz alıcı mücevherleri modernize etme çabalarını sürdürüyor.

Sanal e-ticaret platformu Obsess tarafından oluşturulan mağaza, alışveriş yapanları sürükleyici deneyimlerle dolu gökkuşağı renginde bir mücevher hayal dünyasına taşıyor. Bu hayal dünyası, sanal mücevher denemeleri, özel ürün lansmanları, Stephanie’nin kendisinden stil tüyoları, etkileşimli oyunlar ve çok daha fazlasını vaat ediyor.

Gottlieb, markasını sosyal medya aracılığıyla kurdu. Yıllar içinde güçlü bir müşteri tabanı oluşturdu ve lüks mücevher alanında öne çıktı. Instagram’da 400.000’den fazla takipçisi bulunan sanal mağaza, yalnızca markanın sadık müşterilerine yeni bir deneyim sunmakla kalmıyor aynı zamanda yeni müşterileri Stephanie Gottlieb’in gökkuşağı dünyasıyla tanıştırıyor. Mağazanın ilk odasında en çok satan on beş parça bulunuyor. Ayrıca müşterileri için bilek ölçümü nasıl olur, evde yüzük ölçümü nasıl alınır ve Slider Bileklik nasıl oluşturulur gibi eğitici videolar da paylaşılacak.  

Mağaza açılışının bir parçası olarak alışveriş yapanlar, mağazadaki etkileşimli bir oyun aracılığıyla markanın merakla beklenen yılda bir kez yapılan indirimine erken erişim sağlamak için özel bir fırsata sahip olacak.

Ali Görhan
Ali Görhan
Articles: 1607