Kategori Haber

Teknosa.com’da kiralama hizmeti başladı

5057643 1
Teknosa, müşteri odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’de tüketici elektroniği kiralama sektöründe faaliyet gösteren kiralabunu.com ile iş birliği yapan marka, pazaryerine dönüştürdüğü teknosa.com üzerinden 200’e yakın ürün için kiralama hizmeti başlattı.

155 bin TL ödül havuzuna sahip Future Cup 2022 Turnuvası’na kayıtlar başladı

5055384 1
Teknoloji markası Casper, oyuncuları heyecanlandıran 155 bin TL ödül havuzuna sahip bir turnuvaya daha imza atıyor. Intel, MediaMarkt ve Microsoft’un sponsorları arasında olduğu Future Cup 2022, amatörden profesyonellere kadar her oyunseverin fanatiği olduğu CS:GO oyununa yönelik düzenlenecek. Turnuvaya kayıtlar başlarken, ön eleme maçları 23 Eylül’de, final maçları ise 30 Eylül’de gerçekleşecek.

Tüp bebek tedavi malzemelerinde yerli üretim devri başlıyor

5049539 1
Tüp bebek tedavisi için geliştirdiği mikroçipler ile alanında bir ilke imza atan, “Çip Bebek” markasıyla Ege Serbest Bölgesi’nde tüm dünyaya mikroçip üretip ihraç eden Türk bilim insanı ve girişimcileri, “Hillal Biyoteknoloji” adıyla Ege Serbest Bölgesi’nde yeni bir fabrika daha açarak Türkiye’den daha önce üretilmeyen tüp bebek tedavi malzemelerini üretmeye başladı.

Casper’dan kullanıcılara 2 yeni notebook

5030594 1
Tüketicilerin ve işletmelerin dizüstü notebooklardan beklentileri dijitalleşen dünyayla birlikte değişim gösteriyor. Değişimi anbean takip eden Türkiye’nin teknoloji markası Casper da kişisel kullanımlar için maksimum mobiliteyi deneyimleten Casper Nirvana C500’ü ve kurumsal kesim için de sürdürülebilir üretkenliği çalışanlara sunan Casper Nirvana C600’ü satışa çıkardı.